Lázeňské pobyty pro seniory

Františkovy Lázně

Lázeňské pobyty pro seniory

Vítejte v lázeňském Sanatoriu Dr. Peták! Náš hotel leží v klidné části Františkových Lázní lemovaný přírodním lesoparkem. Centrum je vzdálené pouhých 5 minut přijemnou procházkou. Veškeré procedury se konají přímo v našem lázeňském středisku, které je komplexem dvou budov spojených vyhřívanou zimní zahradou. Díky výborné poloze, kvalitní lázeňské péči a výhodným cenám jsme velmi oblíbení zejména u seniorů.

Nabízíme mnoho typů lázeňských pobytů pro seniory. Vybírat můžete z mnoha druhů – od krátkého víkendového pobytu v lázních, přes týdenní pobyt lázně na zkoušku až po několika týdenní komplexní léčbu. Ať už si vyberete cokoliv, vždy uděláme maximum pro vaše největší pohodlí a relax. Naším cílem je, abyste od nás odjížděli odpočatí, plní energie a vždy se rádi vraceli!

Lázeňské pobyty pro seniory

Všechny naše lázeňské pobyty jsou primárně vymyšlené pro seniory a spojují je tyto tři nejdůležitější body – prvotřídní lázeňské služby, relaxace a vaše maximální pohodlí. 

Vnitřní bazén

Výborně vybavný hotel

Uvnitř hotelu máte volně k dispozici vnitřní bazén s protiproudem, solnou jeskyně, Kneippův chodník a infrasaunu. V letních měsích také venkovní bazén s příjemným posezením v naší zahradě.

Pokoj

Pohodlné a prostorné pokoje

Pro vaše maximální pohodlí máte k dispozici prostorné a pohodlné pokoje. Vybírat si můžete z jednolůžkových, dvoulůžkových, dvoulůžkových LUX nebo apartmánů.

Galerie