Dárkový poukaz

Udělejte radost svým blízkým a přátelům a obdarujte je dárkovým poukazem do Lázeňského sanatoria Dr. Peták!

Na dárkový poukaz můžete zakoupit jakýkoli z nabízených pobytů jak léčebných a wellness, tak i na samotné ubytování. Je možné koupit i dárkový poukaz na paušál – tzn. že si zvolíte částku, kterou chcete darovat a obdarovaný si již sám vybere typ pobytu v dané ceně, popř. si sám připlatí částku za pobyt nad rámec paušálu. Pokud je cena nižší, je možné si doobjednat jednotlivé procedury do výše ceny paušálu (dle možností sanatoria a dle momentální situace vytíženosti).

Vzory dárkového poukazu:

Vystavení DÁRKOVÝCH POUKAZŮ:

1.      Dárkový poukaz na paušál

  • Sami si vyberete částku, kterou chcete obdarovanému věnovat.

2.      Dárkový poukaz na konkrétní pobyt:

  • Vyberete dárkový poukaz v určité sezoně, které náleží daná cena. V případě, že si obdarovaný vybere pobyt v dražší sezoně, rozdíl v ceně uhradí pře příjezdem na pobyt či v příjezdový den.
    V případě, že si vybere pobyt v sezoně levnější, rozdíl v ceně může vyčerpat za doplňkové služby (nápoje, nadstandardní ubytování, výrobky molekulárního vodíku, placené služby dle ceníku apod). Pokud částku rozdílu nevyčerpá plně, rozdíl propadá bez náhrady.

3.      Zasílání dárkového poukazu:

  • Emailem zdarma, poštou zalaminovaný za cenu 60,- Kč

4.      Splatnost Dárkového poukazu je vždy uvedena na potvrzení, které obdržíte emailem či poštou společně s Dárkovým poukazem.

5.      Platnost dárkového poukazu je od 05.02. – 10.12. 2023.

6.      Nevyčerpaný poukaz propadá bez náhrady.

Tip na dárky

Radost pro ženy

Zázrak na bolesti zad a kloubů

Objednávka poukazu

    Prohlášení Lázeňského sanatoria Dr. Peták s.r.o. o ochraně osobních údajů
    Společnost Lázeňské sanatorium Dr. Peták s.r.o. zpracovává osobní údaje osob zaregistrovaných prostřednictvím webových stránek www.sanatoriumpetak.cz, a to po dobu neurčitou, dokud zaregistrované osoby svůj souhlas neodvolají. Osoby poskytující informace tak berou na vědomí, že svůj souhlas mohou kdykoliv písemně odvolat a Lázeňské sanatorium Dr. Peták s.r.o. všechny údaje odstraní.