Dárkový poukaz

Udělejte radost svým blízkým a přátelům a obdarujte je dárkovým poukazem do Lázeňského sanatoria Dr. Peták!

Na dárkový poukaz můžete zakoupit jakýkoli z nabízených pobytů jak léčebných a wellness, tak i na samotné ubytování. Je možné koupit i dárkový poukaz na paušál – tzn. že si zvolíte částku, kterou chcete darovat a obdarovaný si již sám vybere typ pobytu v dané ceně, popř. si sám připlatí částku za pobyt nad rámec paušálu. Pokud je cena nižší, je možné si doobjednat jednotlivé procedury do výše ceny paušálu (dle možností sanatoria a dle momentální situace vytíženosti).

Vzory dárkového poukazu:

Podmínky vystavení dárkového poukazu

Dárkový poukaz je vydáván současně s Potvrzením rezervace, kde jsou uvedeny bankovní údaje k uhrazení dárkového poukazu.
Celková částka za pobyt či paušál je splatná do 14 dnů od rezervace (Pokud není nástup na pobyt dřívějšího datumu, pak je termín splatnosti individuální a vždy před příjezdovým dnem). Dárkový poukaz je zasílán emailem ve formátu pdf či na vyžádání zalaminovaný v papírové formě poštou. Změny jsou možné pouze po předchozí domluvě. Nevyčerpaný poukaz propadá bez náhrady.

Tip na dárky

Radost pro ženy

Zázrak na bolesti zad a kloubů

Objednávka poukazu

    Prohlášení Lázeňského sanatoria Dr. Peták s.r.o. o ochraně osobních údajů
    Společnost Lázeňské sanatorium Dr. Peták s.r.o. zpracovává osobní údaje osob zaregistrovaných prostřednictvím webových stránek www.sanatoriumpetak.cz, a to po dobu neurčitou, dokud zaregistrované osoby svůj souhlas neodvolají. Osoby poskytující informace tak berou na vědomí, že svůj souhlas mohou kdykoliv písemně odvolat a Lázeňské sanatorium Dr. Peták s.r.o. všechny údaje odstraní.