Lázeňské pobyty ve Františkových Lázních

Lázeňské Sanatorium Dr. Peták

Velké množství lázeňských pobytů

Vítejte v Sanatoriu Dr. Peták! Náš hotel leží v klidné části Františkových Lázní lemovaný přírodním lesoparkem. Centrum je vzdálené pouhých 5 minut přijemnou procházkou. Veškeré procedury se konají přímo v našem lázeňském středisku, které je komplexem dvou budov spojených vyhřívanou zimní zahradou.

Naším hlavním zaměřením jsou lázeňské pobyty. Vybírat si můžete z mnoha druhů – od krátkého víkendového pobytu v lázních, přes týdenní pobyt lázně na zkoušku až po několika týdenní komplexní léčbě. Ať už si vyberete cokoliv, vždy uděláme maximum pro vaše největší pohodlí a relax. Naším cílem je, abyste od nás odjížděli odpočatí, plní energie a vždy se rádi vraceli!

Lázeňské pobyty a dokonalá relaxace

Prvotřídní lázeňské služby, relaxace a vaše maximální pohodlí. Naše lázeňské pobyty spojují všechny tyto tři nejdůležitější body. Vyberte si jeden z našich pobytů a nechte se rozmazlovat.

Vnitřní bazén

Relax v hotelu

Uvnitř hotelu máte k dispozici vnitřní bazén s protiproudem, solnou jeskyně, Kneippův chodník a infrasaunu. V letních měsích také venkovní bazén s příjemným posezením v naší zahradě.

Pokoj

Pohodlné a prostorné pokoje

Pro vaše maximální pohodlí máte k dispozici prostorné a pohodlné pokoje. Vybírat si můžete z jednolůžkových, dvoulůžkových, dvoulůžkových LUX nebo apartmánů.

Galerie