Náš hotel leží v klidné části Františkových Lázní lemovaný přírodním lesoparkem. Centrum je vzdálené pouhých 5 minut přijemnou procházkou. Veškeré procedury se konají přímo v našem lázeňském středisku, které je komplexem dvou budov spojených vyhřívanou zimní zahradou.

Františkovy Lázně hotel nabízí mnoho typů lázeňských pobytů. Vybírat si můžete z mnoha druhů – od krátkého víkendového pobytu v lázních, přes týdenní pobyt lázně na zkoušku až po několika týdenní komplexní léčbu. Ať už si vyberete cokoliv, vždy uděláme maximum pro vaše největší pohodlí a relax. Naším cílem je, abyste od nás odjížděli odpočatí, plní energie a vždy se rádi vraceli!

Nabídka pobytů a dokonalá relaxace

Prvotřídní lázeňské služby, relaxace a vaše maximální pohodlí. Naše lázeňské pobyty spojují všechny tyto tři nejdůležitější body. Vyberte si jeden z našich pobytů a nechte se rozmazlovat.

Vnitřní bazén

Relax v hotelu Františkovy Lázně

Uvnitř hotelu máte k dispozici vnitřní bazén s protiproudem, solnou jeskyně, Kneippův chodník a infrasaunu. V letních měsích také venkovní bazén s příjemným posezením v naší zahradě.

Pokoj

Pohodlné a prostorné pokoje

Pro vaše maximální pohodlí máte k dispozici prostorné a pohodlné pokoje. Vybírat si můžete z jednolůžkových, dvoulůžkových, dvoulůžkových LUX nebo apartmánů.

Galerie

Vážení hosté, od 10. května bude sanatorium otevřeno pro všechny samoplátce, kteří jsou plně očkováni nebo se prokáží negativním testem.
Doporučujeme náš pobyt „Prevence proti onemocnění COVID-19“, který je přímo navržen pro všechny jako prevence a současné je také ideální jako postcovidový pobyt pro ty, kteří již nemoc prodělali.
Těšíme se na Vás!