Regenerační pobyt

Your Reservation
Check In
Nights
Check Out
Rooms
Room 1
Adults
Children

REGENERAČNÍ LÁZEŇSKÝ POBYT

15 400 Kč
7 nocí
12 léčebných procedur + bonus
Plná penze

REGENERAČNÍ LÁZEŇSKÝ POBYT

Lázeňsko – rehabilitační léčba po virových onemocnění či postcovidového syndromu s využitím františkolázeňských přírodních minerálních zdrojů v kombinaci s antioxidanty, čínskými houbami a stopovými prvky. Postcovidový syndrom negativně ovlivňuje imunitní, nervový, srdečně – cévní a pohybový systém. Je důsledkem onemocnění covid – 19.

Postcovidový syndrom a lázeňská léčba v kombinaci s molekulárním vodíkem.

Po prodělání i lehké formy onemocnění covid-19 je organismus přesycen kyselými radikály a dochází k oxidačnímu stresu a tzv. cytokinové bouři, která oslabuje řadu orgánů.

Tyto radikály, zbytky buněčných struktur, metabolity látkové výměny a toxiny, které se naváží na kyslík, blokují využití kyslíku v tkáňovém dýchání a těžko se z organismu vylučují. Proto se hromadí v okolí buněk a brání jim v jejich normální funkci, v přístupnosti živin a správné činnosti orgánů. Kyselé radikály vznikají v těle též při normální činnosti buněk, při svalové a duševní aktivitě, dále z potravin, vody a vzduchu. Jejich hromaděním v těle vzniká oxidační stres.

Tělo samo vyrábí svá antioxidancia, která ruší vazbu kyslíku na škodliviny, ale v nedostatečném množství – mají malou kapacitu. Proto v dnešním jedy zamořeném prostředí je nutností antioxidanty dodávat.

Je mnoho druhů antioxidantů – např. vitamín C, glutathion, koenzym Q-10 atd. – ale nejsilnější je molekulární vodík, který si již v současnosti umíme sami vyrobit. Japonci pijí vodu obohacenou molekulárním vodíkem již 50 let. Elektrolýzou pitné vody nebo třeba i františkolázeňské minerální vody se uvolní molekulární vodík, který je 176krát silnější než vitamín C. Můžeme ho tělu poskytnout nejen pitím této vody, ale i inhalací, aplikací do vanových procedur, lokálně před masážemi či rašelinovými zábaly. Tímto dojde k výraznému vstřebávání a hromadění molekulárního vodíku, který likviduje selektivně kyselé radikály kyslíku i dusičnany. Po aplikaci či požití molekulárního vodíku je tento za 2 minuty dopraven do mozku a za 1 minutu do srdce.

Jeho výjimečnou vlastností je též to, že likviduje životu nebezpečné kyselé radikály, ale ty, které tělo potřebuje, ponechá být. Další zajímavostí je, že má universální účinky a v těle ovlivňuje funkce všech orgánů včetně mozku. Tímto je očišťuje a umožňuje jim využít samoléčebných vlastností a zvýšit funkčnost. Molekulární vodík podporuje účinnost léků klasické medicíny, které pacient užívá.

Léčivé přírodní zdroje a léčebné procedury terapeuticky posílené o molekulární vodík zvyšují svou účinnost během lázeňského pobytu.

Více o molekulárním vodíku zde: https://www.sanatoriumpetak.cz/molekularni-vodik/

Pobyt obsahuje:

  • 7 nocí s plnou penzí
  • 12 léčebných a rehabilitačních procedur stanovené na vstupním lékařském vyšetření, rozepsání rehabilitačně-léčebného plánu
  • + BONUS 5x inhalace molekulárního vodíku
  • denně JAKOČI koktejl – z molekulárního vodíku, reishi, cordycepsu, vitamínu C, zinku, selenu, hořčíku a vitamínů D2 a D3 – jehož denní podávání certifikovaným lékařem internistou ovlivňuje pozitivně skrytá oslabení po prodělaném virovém onemocnění v organismu. Působí preventivně při posílení celkové imunity a též proti metabolickému syndromu
  • denně pitná kúra – voda obohacená o molekulární vodík pomocí generátoru

Od 31. března do 8. října je cena pobytu 15 400 Kč.

Cena uvedena za 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji Standard, 19m2, oddělené postele, balkon/terasa

Cena za jednolůžkový pokoj – 15 960 Kč

Cena za dvoulůžkový pokoj LUX 31-33m2, manželské postele, varný set s kávou a čajem – 16 450 Kč

Více o molekulárním vodíku zde:

Molekulární vodík

Zdarma k dispozici

  • Volný vstup v odpoledních a večerních hodinách do bazénu s protiproudem
  • WiFi zdarma v areálu celého hotelu
  • Běžící pás
  • Zapůjčení holí na Nordic Walking

 

Využijte akční ceny na pobytu v lednu 2024.

Pro Vás či Vaše blízké jako dárek třeba k VÁNOCŮM.

Využijte akční ceny na pobytu v lednu 2024.

Pro Vás či Vaše blízké jako dárek třeba k VÁNOCŮM.

Zimní zahrada