Postcovidový pobyt a prevence

Your Reservation
Check In
Nights
Check Out
Rooms
Room 1
Adults
Children

POSTCOVIDOVÝ DETOXIKAČNÍ LÁZEŇSKÝ POBYT pro 2 osoby

21 000 Kč / 2 osoby
7 nocí
12 léčebných procedur
Plná penze

Lázněmi proti COVID-19!

Lázeňsko – rehabilitační léčba postcovidového syndromu nebo prevence virových onemocnění s využitím františkolázeňských přírodních minerálních zdrojů v kombinaci s antioxidanty, čínskými houbami a stopovými prvky. Postcovidový syndrom negativně ovlivňuje imunitní, nervový, srdečně – cévní a pohybový systém. Je důsledkem onemocnění covid – 19.

Postcovidový syndrom a lázeňská léčba v kombinaci s molekulárním vodíkem.

Po prodělání i lehké formy onemocnění covid-19 je organismus přesycen kyselými radikály a dochází k oxidačnímu stresu a tzv. cytokinové bouři, která oslabuje řadu orgánů.

Tyto radikály, zbytky buněčných struktur, metabolity látkové výměny a toxiny, které se naváží na kyslík, blokují využití kyslíku v tkáňovém dýchání a těžko se z organismu vylučují. Proto se hromadí v okolí buněk a brání jim v jejich normální funkci, v přístupnosti živin a správné činnosti orgánů. Kyselé radikály vznikají v těle též při normální činnosti buněk, při svalové a duševní aktivitě, dále z potravin, vody a vzduchu. Jejich hromaděním v těle vzniká oxidační stres.

Tělo samo vyrábí svá antioxidancia, která ruší vazbu kyslíku na škodliviny, ale v nedostatečném množství – mají malou kapacitu. Proto v dnešním jedy zamořeném prostředí je nutností antioxidanty dodávat.

Je mnoho druhů antioxidantů – např. vitamín C, glutathion, koenzym Q-10 atd. – ale nejsilnější je molekulární vodík, který si již v současnosti umíme sami vyrobit. Japonci pijí vodu obohacenou molekulárním vodíkem již 50 let. Elektrolýzou pitné vody nebo třeba i františkolázeňské minerální vody se uvolní molekulární vodík, který je 176krát silnější než vitamín C. Můžeme ho tělu poskytnout nejen pitím této vody, ale i inhalací, aplikací do vanových procedur, lokálně před masážemi či rašelinovými zábaly. Tímto dojde k výraznému vstřebávání a hromadění molekulárního vodíku, který likviduje selektivně kyselé radikály kyslíku i dusičnany. Po aplikaci či požití molekulárního vodíku je tento za 2 minuty dopraven do mozku a za 1 minutu do srdce.

Jeho výjimečnou vlastností je též to, že likviduje životu nebezpečné kyselé radikály, ale ty, které tělo potřebuje, ponechá být. Další zajímavostí je, že má universální účinky a v těle ovlivňuje funkce všech orgánů včetně mozku. Tímto je očišťuje a umožňuje jim využít samoléčebných vlastností a zvýšit funkčnost. Molekulární vodík podporuje účinnost léků klasické medicíny, které pacient užívá.

Léčivé přírodní zdroje a léčebné procedury terapeuticky posílené o molekulární vodík zvyšují svou účinnost během lázeňského pobytu.

Pobyt obsahuje:

 • 7 nocí s plnou penzí
 • 12 léčebných a rehabilitačních procedur dle doporučení lékaře a aktuálního zdravotního stavu + BONUS 5x inhalace molekulárního vodíku
 • vstupní lékařská prohlídka se stanovením léčebně-rehabilitačního plánu dle aktuálního zdravotního stavu (internista, držitel mezinárodního certifikátu pro léčbu molekulárním vodíkem, rehabilitace) s možností každodenní konzultace s odborným lékařem
 • denně JAKOČI koktejl – z molekulárního vodíku, reishi, cordycepsu, vitamínu C, zinku, selenu, hořčíku a vitamínů D2 a D3 – jehož denní podávání certifikovaným lékařem internistou ovlivňuje pozitivně skrytá oslabení po prodělaném virovém onemocnění v organismu. Působí preventivně při posílení celkové imunity a též proti metabolickému syndromu
 • denně pitná kúra – voda obohacená o molekulární vodík pomocí generátoru

AKČNÍ CENA pobytu s plnou penzí pro 2 OSOBY je 21 000,- Kč  do prosince 2022.

Cena uvedena za 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji Standard.

Cena za jednolůžkový pokoj je 12 250 Kč

 

Zdarma k dispozici

 • Volný vstup v odpoledních a večerních hodinách do bazénu s protiproudem
 • WiFi zdarma v areálu celého hotelu
 • Běžící pás
 • Zapůjčení holí na Nordic Walking

Možno si připlatit

 • Dvoulůžkový pokoj LUX 31m2 v pavilonu, 2 místnosti, 31m2, manželské postele – 500Kč/noc//pokoj
 • Apartmán 38m2, 2 místnosti, manželské postele, 2 balkony, 2 TV, 2 koupelny –  500Kč/noc//pokoj

Extra

Lázeňský poplatek – 50 Kč/den hradí každý host starší 18 let, osvobozeni jsou držitelé průkazu ZTP.