Detoxikační lázeňsko-rehabilitační pobyt

Your Reservation
Check In
Nights
Check Out
Rooms
Room 1
Adults
Children

Detoxikační lázeňsko-rehabilitační pobyt ve Františkových Lázních posílený o molekulární vodík

od 12 900 Kč
7 nebo 14 dní
24 procedur/týden
Plná penze s nápoji

SANATORIUM DR. PETÁK nabízí pro výrazné zvýšení imunity

očišťující a antioxidační lázeňský pobyt s klasickými františkolázeňskými procedurami posílený o molekulární vodík v koupelích i při masážích.

Molekulární vodík – stejně jako v Lurdech – likviduje kyselé kyslíkové a dusíkové radikály – následky virových a zánětlivých procesů a je nejsilnějším antioxidantem.

Všechny procedury probíhají pod dohledem specialisty-lékaře internisty s mezinárodní certifikací pro léčbu molekulárním vodíkem a léčebnou rehabilitaci.

Týdenní pobyt obsahuje:

  • plná penze (snídaně, oběd, večeře)
  • k jídlu víno a nealkoholické nápoje dle nabídky
  • 24 procedury od pondělí do soboty
  • vstupní lékařská prohlídka v den nástupu
  • denně koupele s molekulárním vodíkem
  • masáž
  • inhalace molekulárního vodíku
  • pitná kúra s molekulárním vodíkem
  • tablety molekulárního vodíku.

Nástupním dnem je neděle.

Cílem je rekondice, psychická relaxace, likvidace oxidativního stresu a zánětlivých změn.

Cena týdenního pobytu činí pro osobu 12 900,- Kč, cena za dva týdny 19 900,- Kč.

PROČ MOLEKULÁRNÍ VODÍKOVÉ LÁZNĚ?

Prameny v Lurdech mají vysokou koncentraci molekulárního vodíku, který zvyšuje účinnost těchto pramenů. Přidáním tablet molekulárního vodíku do našich přírodních zdrojů, dosáhneme stejné koncentrace vodíku jako ve světoznámých Lurdech nebo Nordenau v Německu a zvýšíme tím jejich léčebné účinky.

Molekulární vodík má přímý vliv na chronické a akutní záněty, čistí organismus od toxických látek a volných radikálů, omlazuje na úrovni genetického materiálu a uvnitř samotných buněk, má příznivý vliv na kožní onemocnění a hydrataci pokožky, působí i při ochraně a regeneraci DNA. Je to nejsilnější antioxidant.

Aktualizace ze dne 12.2. 2021

Vážení hosté, je nám líto, ale dnešním dnem byla zrušena výjimka na povolení léčebných pobytů v našem okrese. Léčebné pobyty u nás jsou tedy dle vládních nařízení do odvolání zakázány.

Výjimka  se vztahuje výhradně na klienty, jejichž péče je indikována dle platného indikačního seznamu a schválena zdravotní pojišťovnou. Jedná se tedy výhradně o klienty s komplexní lázeňskou léčebně rehabilitační péči a klienty s příspěvkovou lázeňskou léčebně rehabilitační péčí.

V ostatních případech není možné do uvedených okresů ani vstoupit, neboť do schválení lázeňské péče lékařem na osoby platí obecný zákaz vyplývající ze zákazu.